Yabancı Sim Kart

Yabancı Sim Kartlar Nedir Nasıl Kullanılır?

Yabancı sim kartlar ve hollanda sim kart yurt dışındaki ülkelerde kullanılan fiziksel sim kartlardan oluşur. “Prepaid Sim Card” olarak da bilinen bu kartlar çoğu ülkede operatörler tarafından düşük ücretler karşılığında satılır.

Yabancı Sim Kartlar Yasal Mıdır?

İngiltere, Ukrayna ve Hollanda sim kartları da dahil olmak üzere tüm prepaid sim kartların kullanımı Türkiye’de serbesttir. Yurt dışında marketlerden bile alınabilen bu sim kartları bizden satın aldıktan sonra hiçbir sorun çıkmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sim Kartların Telefon Kodları Nelerdir?

İngiltere sim kartların telefon kodu +44, Hollanda sim kartların +31, Ukrayna sim kartların ise +380 olarak kullanılmaktadır. Sim kartlar Lycamobile, Three, Vodafone, Lebara gibi operatörler tarafından çıkarılmıştır.

Hatlar Sıfır Olarak Mı İkinci El Olarak Mı Gönderilecektir.

Tüm sim kartlarımız sıfır ve daha önce kullanılmamış olarak satılmaktadır. Sim kartı telefonunuza taktığınızda gelen mesajla bunu kendiniz de doğrulayabilirsiniz.

Yabanci simkartlar
Yabanci simkartlar

Sim Kartımın Kapatılma İhtimali Var Mı?

Alacağınız tüm sim kartlar fiziksel olarak gönderilmektedir. Telefonunuza taktığınız ve hattınızı etkinleştirdiğiniz andan itibaren 6 ay (operatöre bağlı olarak 3-9 ay arası değişebilmektedir) boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. 6 ay sonunda hattınızın kapatılmamasını isterseniz operatörünüzün sitesinden bakiye ekleyerek süreyi 6 ay daha uzatabilirsiniz.

Yabancı Sim Kartımdan Neler Yapabilirim?

Sim kartınıza tamamen ücretsiz ve sınırsız bir şekilde sms alabilirsiniz. Arama, sms gönderme, internet kullanma gibi işlemler için hattınıza bakiye yüklemeniz gerekmektedir.

Sim Kartıma Nasıl Bakiye Yükleyebilirim?

Hattınıza bakiyeyi operatörünüzün mobil uygulamasından veya web sitesinden rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Bu bakiyeyi kullanarak internet paketi alabilir, dakika veya sms yükleyebilirsiniz.

yabancı sim kartlar
yabancı sim kartlar

Sim Kartımı Nasıl Aktif Hale Getirebilirim?

Sim kartınızı telefonunuza taktıktan kısa bir süre sonra hattınız otomatik olarak aktif hale gelecektir. Bu süreç nadiren uzamakta ve 72 saate kadar çıkabilmektedir.

Aldığım Hatta Bir Sorun Çıkabilir Mi?

Hatlar daha önce kullanılmamış ve paketinden çıkartılmamış halde gönderilmektedir. Herhangi bir sorun çıkma ihtimali çok düşüktür. Her ihtimale karşı sipariş sonrası destek vermekteyiz.

Sim Kartımı İade Etmek Mümkün Mü?

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 24 saat içinde iade talebinizi iletebilirsiniz. İade işleminin gerçekleşebilmesi için sim kartların telefona takılmaması ve aktif hale gelmemiş olması gerekmektedir.

Sim Kartlar Birisinin Adına Kayıtlı Mı?

Tüm sim kartlar isimsiz olup kullanımınıza özel bir şekilde aktifleşmektedir. Bu sayede isme özel takip yapılamamaktadır.

Siparişimin Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Ödemenizi sanal pos, Papara, Iban ve kripto paraları kullanarak yapabilirsiniz. Siparişiniz ödeme tamamlandıktan sonra işleme alınacaktır.

Kargom Ne Zaman Gönderilir?

Kargonuz aynı gün içinde paketlenecek, maksimum 2 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Sıradan siparişlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Toplu Alımlarda İndirim Yapılır Mı?

Toplu alımlarınızda %30’a varan indirimler yapılır. Ayrıca toplu siparişlerde kargo bedava olarak gönderim yapılabilmektedir. Bu fırsatlardan yararlanmak için siparişinizi vermeden önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Toplu Siparişler İçin Kiminle İletişime Geçmeliyim?

Toplu bir şekilde sipariş vermek ve indirimlerden yararlanmak için bizimle Whatsapp, Telegram, Instagram üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Nereden Sipariş Verebilirim?

Siparişlerinizi sitemizde bulunan yabancı sim kart satışı bölümünden verebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı