Yabancı Sim Kart

Yabancı Sim Kart Marka Seçimi Nasıl Yapılır?

Yabancı Sim Kart Marka Seçimi Nasıl Yapılır?

Yabancı sim kart almadan önce hangi ülkenin sim kartını hangi markadan alacağınıza karar vermelisiniz. Bu yapacağınız seçim 6 ay boyunca (bazı durumlarda daha da uzun sürebilir) sizi etkileyecektir. Bu sebepten ötürü seçimizi dikkatlice ve acele etmeden yapmalısınız. Peki yabancı sim kart marka seçimi nasıl yapılır?

Three UK Sim Kartlar

Three markasının ürettiği ingiltere’de dağıtımı yapılan hatlardır. Bu hatlar Türkiye’de de rahatça  kullanılabilmektedir. Google Play ve App Store’da bulunan Three uygulamasından bakiye yüklemesi yapılabilir ve paket alımı yapabilirsiniz. Tarife alımı ve paket yüklenme açısından Three sim kartlar Türk faturasız hatlara benzemektedir.

Three Uk Prepaid Sim Kart
Three Uk Prepaid Sim Kart

Lebara Hollanda Sim Kartlar

Lebara Hollanda’nın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesidir. Bu şirketBelirli bölgelere ücretsiz bir şekilde dağıtımı yapılmaktadır. Kullan at hat kullanmak isteyenler için Lebara hollanda sim kartlar en uygun seçimlerden bir tanesi olacaktır.

Lebara Yabancı Hat
Lebara Yabancı Hat

Kullan At Sim Kart Nedir?

Kullan at sim kart tek kullanımlık hatlara denir. Güvenlik ve gizliliğini korumak isteyenler tarafından sıklıkla kullanılır. 3 farklı çeşit olarak sunduğumuz yabancı hatları buradan satın alabilirsiniz. İngiltere sim kart, Hollanda ve Ukrayna sim kart çeşitlerimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin en güvenli ve uygun fiyatlı sitesinden hemen sipariş verin ve 7/24 canlı desteğimizden yararlanın. Tüm sim kart siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir ve kısa süre içerisinde size ulaşır.

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı