Yabancı Sim Kart

Yabancı Kullan At Hat Nasıl Alınır?

Yabancı Hatlar Nedir?

Yabancı hatlar diğer ülkelerde üretilen fiziksel sim kartlardır. Yabancı hatlar birkaç kategoriye ayrılır. Bunlardan en yaygın olanı prepaid yani kullan at sim kartlardır. Kullan at sim kartlar üretildikleri ülkelerde operatör firmalar tarafından düşük fiyatlar karşılığında satılır. Bu kartlar Türkiye’de de sıkça kullanılmaktadır. Şu anlık ülkemizde kullanımları serbesttir ve vereceğiniz siparişlerde yasal bir sorun çıkmayacaktır.

Yabancı Hat Çeşitleri Nelerdir?

Yabancı kullan at hatları üreten bir çok ülke vardır. Ülkemizde ise sadece birkaç ülkenin hatlarının kullanımı yaygınlaşmıştır. Bu ülkeler arasında ingiltere sim kart, hollanda sim kart, fiziksel sim kart bulunur. İngiltere gibi ülkelerde bu sim kart kullanımının fazla olmasının en büyük sebebi bu sim kartları bazı operatörlerin bedava dağıtmasıdır.

vodafone ingiltere sim kart şirketi
vodafone ingiltere sim kart şirketi

İngiltere Sim Kart Özellikleri

İngiltere sim kartları Three, Vodafone gibi şirketler çıkarır. Bu hatlara bakiye yüklemeden 6 ay boyunca kullanabilirsiniz. Eğer hattınızı 6 ay bittikten sonra da kullanmak istiyorsanız minimum bakiye tutarını yüklemeniz gerekmektedir. İngiltere sim kart satın al için bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı