Kullan At Sim Kart

Kullan At Sim Kart Kullanmak Yasal Mıdır?

Kullan at sim kartlar nedir?

Kullan at sim kartlar tek seferlik veya çok kısa bir süreliğine kullanılan hatlardır. En önemli kullanılma sebepleri gizlilik ve takip edilme korkusudur. Peki bu hatların kullanılması ve anonim bir şekilde arama yapılması ülkemizde yasal mıdır?

Kullan At Sim Kart Kullanmak Yasal Mıdır?

Ülkemizde yabancı menşeili kullan at sim kartları kullanmak serbesttir. Bu hatlar ülkemizdeki baz istasyonlarına bağlı olmasına rağmen yasal olarak dinlenilememektedir. Politikacılar yeni yasa tasarıları üzerine çalışsalar da şu anlık bu hatları hiçbir yasal problem ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Çeşitli yabancı sim kartların siparişlerini sitemizdeki alışveriş bölümünden sipariş verebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gifgaff simkart
Gifgaff simkart

Kullan At Sim Kart Nasıl Satın Alınır?

Türkiye’de kullan at sim kart satan birkaç satıcı vardır. Bu birkaç satıcıdan biri olmaktan gurur duyuyoruz. Sitemizden kolayca ve güvenle sipariş verebilir, canlı desteğimizden 7/24 yararlanabilirsiniz. Üstelik ürünlerimizin aynı gün kargo ve bedava gönderim ile kargolanmasını sağlamaktayız.

Kullan At Sim Kart Nasıl Etkinleştirilir?

Çoğu yabancı hat telefonunuza takıldıktan kısa bir süre sonra otomatik olarak etkinleşir. Sim kartınızı etkinleştirmek ve sms almaya başlamak için çok uğraş vermenize gerek yoktur. Size gönderilen sim kartlar sıfır ve daha önceden kullanılmamış olduğu için etkinleşme sorunu çıkmaması gerekmektedir. Olası sorunlarda bize Whatsapp destek hattımızdan veya Instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı