Yabancı Sim Kart

Hollanda Sim Kart Nedir?

Hollanda Sim Kart Nedir?

Türkiye’nin en büyük yabancı sim kart sağlayıcısı simkartlar.com olarak garantili bir şekilde sim kart satış hizmeti veriyoruz. Yabancı sim kart çeşitlerimiz arasında Hollanda sim kart, İngiltere sim kart gibi kategoriler bulunuyor. Satışını yaptığımız hatlar Hollanda’dan yasal bir şekilde getirilip sıfır halinde satışa sunuluyor. Satışını yaptığımız yabancı sim kart siparişleriniz kısa bir süre içinde kargoya verilir ve elinize bir hafta içinde ulaşır. Sim kartınızı teslim aldıktan sonra belli şartlar altında iade edebilirsiniz. Sim kartınızı iade edebilmek için paketinden çıkarmamış ve telefonunuza takmamış olmanız gerekmektedir.

Hollanda Sim Kart
Hollanda Sim Kart

Telefonunuza taktığınız sim kart etkinleşmiş olacağı için iadesini alamıyoruz. Hat kullanımınız belli bir zaman süresinde bedava bir şekilde devam edecektir. Bu süre vadesini tamamladığınızda Hollanda sim kart kullanıma kapanacaktır. Hollanda sim kart kullanıma kapanmasını engellemek için bu süre vadesinde sim kartınıza bakiye yüklemelisiniz. Yüklediğiniz bakiye sayesinde kullanım süreniz uzayacak ve hattınız kapanmayacaktır. Hattınıza tanımlanan bakiye sayesinde internet paketi alabilir, mesaj gönderebilir veya arama yapabilirsiniz.

Bakiye yüklemek istemeyen kullanıcılar da bazı hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilir. Bu hizmetler arasında sınırsız bir şekilde mesaj alabilme de vardır. Ayrıca Hollanda fiziksel sim kart numaranızı sitelere veya uygulamalara kayıt olurken kullanabilirsiniz. Türkiye’de alabileceğinizden çok daha uygun bir fiyata Hollanda sim kart kullanımı yapabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir satıcısı olan simkartlar.com olarak 7/24 hizmetinizde bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı